Kolekcja IPI, Ergonomicznie na dworcach i peronach PKP

Jest to zestaw mebli do użytku publicznego, spełniających wytyczne IPI, dzięki czemu idealnie nadają się do wykorzystywania na dworcach i peronach kolejowych

 

IPI – co to takiego?

IPI to zestaw zasad i wymagań architektonicznych, które powstały, aby ujednolicić wygląd i korzystanie z infrastruktury pasażerskiej przez podróżnych. Dzięki nim dworce i perony są projektowane, aby zapewnić jak najlepszy dostęp do infrastruktury pasażerskiej i ułatwić korzystanie z nich osobom z niepełnosprawnościami i problemami przy poruszaniu się.

 

Co więc oferuje nasza kolekcja?

Design dostosowaliśmy do najnowszych trendów i wymagań na dworcach i punktach obsługi podróżnych. Wybraliśmy trwałe i wytrzymałe materiały – stal nierdzewną do elementów konstrukcji, a siedziska i oparcie wykonujemy z drewna Sapeli, Iroko lub Bambusa. Kolekcja została zaprojektowana tak, aby stanowiła spójną część architektury na dworcach kolejowych, wszystkie elementy mocujące są ukryte, utrudniając demontaż czy kradzież. Jak we wszystkich naszych produktach postawiliśmy na ergonomię – kolekcja IPI jest nie tylko wygodna, ale również przyjazna seniorom i osobom z niepełnosprawnościami.

Ławki z kolekcji IPI świetnie się sprawdzą w innych przestrzeniach, takich jak centra miast czy parki.

Kolekcja oferuje aż siedem wariantów ławek w kolorach palety ral! Zobacz kolekcję IPI w wybranych przez nas kolorach dedykowanych do przestrzeni miejskiej.

Galeria