Nadarzyn - PTAK Warsaw Expo, Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa Warsaw Home Green Days

Intensywne trzy dni, ogromne rzesze odwiedzających, niezliczona ilość wybrzmiałych nut oraz wielkie zainteresowanie trendami Smart - ławką Sokka Lightbench, autorskim Systemem Informacji Pasażerskiej, koszami z czujnikami zapełnienia oraz wolno stojącymi ładowarkami indukcyjnymi. Ekspozycja FULCO przyciągnęła wielu architektów, przedstawicieli firm zajmujących się zagospodarowaniem przestrzeni tak publicznych jak i prywatnych oraz pracowników jednostek samorządów terytorialnych i NGO.

 

Prawdziwą gwiazdą stoiska był niepodważalnie fortepian Cadenza. Odwiedzających zaskakiwał fakt, że jest to instrument w pełni przystosowany do całorocznego użytku zewnętrznego. Fortepian Cadenza jak magnes przyciągnął wielu utalentowanych muzyków - zarówno amatorów jak i zawodowców. Prawdziwą niespodzianką i przyjemnością było ugoszczenie za klawiaturą Cadenzy Pana Krzysztofa Logana Tomaszewskiego, kompozytora, tekściarza, autora wielkiego przeboju 'Już nie ma dzikich plaż'.

 

Targi Warsaw Green Days 2022 już za nami, jednakże po tak pozytywnym odbiorze naszych produktów oraz wspaniałej atmosferze panującej na naszym stoisku, wiemy doskonale, że zobaczymy się za rok w PTAK Warsaw Expo!

Galeria